Office Assistant (Administrator baza de date)

B-Team Cnsult and Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, ai absolvit in anul 2014 facultatea, atunci esti persoana pe care o cautam.

Responsabilitati:

- Gestionare baza de date;
- Arhivare;
- Intocmirea de facturi fiscale;
- Tehnoredacteaza diferite materiale;
- Intocmeste registrul de casa, inregistreaza deconturi, dispozitii de plata;

Pentru a va familiariza cu domeniile noastre de activitate puteti accesa:
www.bteam.ro, www.anticoroziv.eu, www.bteam-energy.ro.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul Economic, Financiar-Contabil;
- Notiuni contabilitate primara;
- Bune abilitati de operare PC, Cunostinte de operare Ms Office (Excel, Word, Outlook);
- Limba Engleza, nivel mediu-avansat (scris, vorbit, citit);
- Persoana pozitiva
- Proactivitate si initiativa;
- Seriozitate si atentie;
- Spirit de echipa, sociabil, punctual, serios;
- Persoana organizata, atenta la detalii, capabila sa-si gestioneze timpul eficient.

*Sprijin acordat in colaborare cu Programul POSDRU, absolventilor promotia 2014, aflati la primul contract de munca.

B-Team Consult and Services SRL este o companie cu experienta deosebita in materiale de constructii speciale dedicate industriei in mod special, cu o activitate de 15 ani pe piata de profil.
Reprezentam in Romania mai multe societati cu renume din Germania si Cehia ca si multinationale pe domenii specifice, importam si distribuim materiale si echipamente utilizate in industria chimica, energetica, metalurgica, petrochimica si alimentara.
Avem clienti importanti, in mare majoritate in domeniul privat si beneficiem de privilegii de exclusivitate pe intregul teritoriu pentru marea majoritate a produselor.

Suntem activi in domeniul energetic in domenii de viitor in Romania cum este cogenerarea prin furnizarea de echipamente, avem colaborari cu mediul universitar in acest domeniu si ne bazam pe experienta partenerilor nostri externi pentru cladirea unor proiecte pe termen lung.

Apreciem foarte mult dorinta de a invata lucruri noi, dorinta de contribui la cladirea pe baze trainice a unei afaceri pe termen lung, motivatia in a deveni un partener al actionariatului pentru proiecte actuale si viitoare.

Dorim parteneriate solide, sa colaboram si sa angajam personal orientat catre o activitate pe termen mediu si lung, activitate care sa aduca beneficii importante tuturor pe sistemul castig/castig.

Dorim sa cream impreuna valoare, oferind o viziune larga asupra domeniului de afaceri si posibilitatea dezvoltarii personale.