OFFICE ASSISTANT

ONIX ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Mentinerea unei relatii optime cu furnizorii si clientii via e-mail, fax si telefon;
Asigurarea suportului administrativ;
Pregatirea si organizarea documentelor;
Îndeplinirea sarcinilor de secretariat;
Programarea de întâlniri;
Rezervari hotel pentru partenerii externi, rezervari auto etc.

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare;
Gestioneaza eficient timpul si prioritizeaza sarcinile atribuite;
Orientat catre rezultate;
Abilitati excelente de organizare;
Atitudine proactiva si mod de lucru independent;
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
Cunostinte pachet Microsoft Office;
Experienta anterioara intr-un post similar de minim 2 ani;
Studii superioare.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii de prestigiu cu expunere internationala
O echipă de profesioniști cu experiență intr-un climat prietenos