Office assistant

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza pentru un important lant de farmacii, un Office assistant pentru sediul din Bucuresti.

Responsabilitati:

· Răspunde de relaţiile cu primăriile de sector sau Primaria Generala a Municipiului Bucuresti. Obtine Avize, Acorduri, Autorizatii , etc

· Raspunde de relatia cu societăţi de furnizare utilitati , apa canal, energie electrica, gaze, etc

· Verifica si avizeaza facturile de utilitati de la toate spatiile in care functioneaza Farmacii Dona din Bucuresti si tara.

· Tine evidenta consumurilor de energie electrica la Farmaciile Dona si sediu si propune solutii de scadere a costurilor de furnizare.

· Mentine relaţia cu proprietarii spaţiilor unde societatea a închiriat locaţii, referitor la utilităţi, acorduri, etc.

· Răspunde de relaţia cu administratorii asociaţiilor de proprietari din locaţiile farmaciilor DONA.

· Se ocupa de Declaratiile pentru Plata împozitelor pentru spaţiile din proprietatea societăţii

· Întocmirea dosarelor pentru obţinerea autorizaţiilor pentru firme luminoase.

· Obtine diverse certificate fiscale, extrase de carte funciara, planuri de cadastru, etc.

· Obine acorduri de la Inspectoratul de Stat in Constructii, Proiect Bucuresti, etc

· Tine relatia cu Notarii publici si legalizeaza diverse acte, regulamente, etc

CERINTE

- Experienta pe un post similar - asistent birou sau asistent manager
- Abilitati excelente de comunicare
- Cunoasterea suitei Office la nivel avansat
- Persoana descurcareata, prezentabila, flexibila
- Permis de conducere B obligatoriu si experienta in condus
- Disponibilitate imediata

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”