Office administrator / Operational support

Best Grup Service 4 All S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* intocmire documente, evidenta comenzi, urmarire proces reparatii auto in cadrul unui service auto
* responsabilitati:
- intocmire facturi, NIR-uri, comenzi piese, devize reparatii
- urmarire si intocmire documente pentru preluarea si predarea autovehiculelor de la/catre clienti
- incasare clienti si emitere bonuri de casa
- contactare telefonica clienti
- preluare masini clienti din oras
* program de lucru: L - V 09:00 - 17:30, pauza de masa 30 min
* service auto mic (2 posturi de lucru), amplasat in zona Kaufland Obor

CERINTE

Cerinte:
* absolvent liceu sau studii superioare
* experienta nu este obligatorie
* bune abilitati de comunicare, organizare
* limbaj tehnic si economic minimal
* usurinta in lucrul cu calculatorul, bune cunostinte de Office (toate documentele se intocmesc cu ajutorul calculatorului)
* atentie distributiva
* permis auto categoria B
* constituie un avantaj:
- minima experienta in intocmirea de documente fiscal - contabile
- pasiune pentru masini si tehnica

BENEFICII OFERITE

* salariul va fi negociat in functie de abilitatile fiecarui candidat; fiind vorba de un post ce nu necesita experienta, primele 3 luni vor fi dedicate adaptarii si invatarii, asa incat pe aceasta perioada salariul va fi mai mic (salariul net 850 lei)
* prime de sarbatori si cu ocazia zilei de nastere
* prima de concediu

* perioada de proba 2 luni
* angajarea se va face pe perioada determinata (3 sau 6 luni), cu posibilitatea apoi de trecere la perioada nedeterminata
* ne dorim ca noul nostru coleg sa fie o persoana la inceput de drum, plina de energie si curiozitate, condusa de dorinta de a invata

Service auto autorizat RAR, cu o prezenta de 10 ani pe piata de specialitate, orientat spre calitate si satisfacerea clientilor.
Principalele noastre valori sunt: corectitudine, calitate, atentie la detalii, grija fata de timpul si banii clientului.
Best Service efectueaza lucrari de reparatii mecanice, testare computerizata si incarcare cu freon a instalatiei de climatizare auto.