Șoferi profeșionisti

SC Carrion Expedition SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizăm interviuri și angajăm șoferi profeșionisti pentru transport internațional.

În CLUJ-NAPOCA și BUCUREȘTI. Și în NOILE NOASTRE BIROURI din GALAȚI și ARAD.

PE LÂNGĂ CREȘTEREA SUBSTANȚIALĂ A SALARIULUI PE CARE O VOM APLICA DIN 1 SEPTEMBRIE 2016, ÎȚI OFERIM:
• Plata punctuală a salariului tău și un loc de muncă stabil în cadrul unei firme serioase
• Flotă modernă de vehicule complet echipate pentru siguranța și comoditatea ta, plus
asistență tehnică în rută și mentenanță a vehiculului tău din partea dealerilor oficiali Volvo
• Asistență telefonică 24/7
• Formare profesională inițială și continuă din partea firmei
• Asigurare medicală internațională cu garanție totală
• Transport dus-întors garantat
• În plus, dacă ești șofer începător, vei avea ocazia să te formezi și să câștigi experiență la noi

Nu lăsa ca alții să iți povestească despre condițiile noastre salariale și de muncă.

CERINTE

Este necesar să ai:
· Experienta in transportul international in Comunitatea Europeana,
· Experienta in transport cu camioane frigorifice,
· Permis de conducere categoriile C+E,
· Certificat de pregătire profesională CPC, CPI,
· Card tahograf.

Reprezintă un avantaj:
· Certificat de pregătire profesională ADR

Carrion Expedition este una dintre marile firme specializate în transportul frigorific al produselor horticole.
Funcționând atât ca trasportator, cât și ca agenție de transport, Carrion Expedition își bazează activitatea pe soliditatea organizării sale și pe profesionalismul, exigența și experiența echipei sale.
Compania noastră administrează mai mult de 1.300 de mijloace de transport, proprii și ale colaboratorilor, cu care se realizează transportul regulat de mărfuri la nivel național și în toată Europa.
Flota noastră de vehicule are o vechime medie de doi ani, mijloacele de transport fiind echipate cu cele mai noi și mai robuste sisteme de comunicații, localizare și mesagerie, telemetrie de refrigerare a semiremorcilor, termografe omologate și sisteme de dezinfecție, cu scopul de a le oferi clienților noștri servicii la cele mai ridicate standarde.