Șofer distribuție (1500 - 3500 RON)

SIMPLEX TRADE INVESTMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigurarea activității de livrare a mărfurilor către client, în baza documentelor însoțitoare;
2. Livrarea mărfurilor în condiții de siguranță, cu respectarea orarului de livrări;
3. Respectarea cu strictețe a actelor normative ce reglementează circulația rutieră;
4. Participarea la activitățile de manipulare a mărfurilor în depozit .

CERINTE

Ești candidatul ideal, dacă:

1. Ești posesor al unui permis de conducere categoria B;
2. Ai experiență în activitățile de distribuție a mărfurilor;
3. Ești punctual, organizat, ai atenție la detalii și ești orientat spre lucru în echipă.

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial motivant (1500 - 3500 RON);
2. Abonament corporativ de telefonie mobilă;
3. Tichete de masă;
4. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, cu un colectiv unit și productiv.

Simplex - companie internaționala specializata în comercializarea produselor termo, hidro, obiectelor sanitare, climatizare și ventilare.