Nutritionist - colaborare online

S.C. ALSIAL TREND S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam nutritionist pentru colaborare online.
Daca sunteti o persoana cu studii in domeniul nutritiei, va place sa ajutati oamenii sa dobandeasca o viata sanatoasa, va asteptam sa faceti parte din echipa noastra.
Nutritionistul va trebui sa conceapa planuri de nutritie personalizate pentru o luna, pentru diverse persoane interesate sa slabeasca sau sa manance sanatos. Toata activitatea se desfasoara online, astfel poate fi un extra job sau un job full time in functie de disponibilitate si solicitari. Se lucreaza de acasa. Interviul se va realiza online prin skype.

CERINTE

- studii de specialitate
- experienta de minimum un an in conceperea dietelor personalizate
- Microsoft office
-Detinerea unui PFA/ firma reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Plata se va face pentru fiecare dieta personalizata conceputa. Pretul pentru fiecare dieta va fi negociat in urma interviului.

Companie de publicitate si marketing online. Colaboram cu clienti din diverse domenii pentru dezvoltarea afacerilor in mediul online.
In plus, detinem postofoliu de site-ul proprii.