Ne marim Echipa !

SC.MAXSTIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salon de infrmusetare angajeaza coafor , manichiurist -pedichiurist , technician masaj .

Salonul este situat in Bucuresti , Calea Mosilor .

CERINTE

Experienta de minim 3 ani in salon .
Portofoliu de clienti
Seriozitate
Responsabilitate

Din pasiunea pentru frumos si estetica in general,in Iulie 2000 ia nastere primul salonul de infrumusetare ceea ce reprezenta la acel moment intrarea pe piata a firmei MAX STIL SRL. Inca de la inceputuri misiunea noastra a fost sa oferim servicii de cea mai buna calitate clientilor nostri, sa depasim permanent asteptarile mereu crescande ale clientilor si sa ne desfasuram activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde de etica profesionala.

Ca dovada a activitatii desfasurate, SC MAX STIL SRL a primit Locul 1 in Topul Firmelor Sector 2 Editia a XI-a 2010 in sectiunea Servicii pentru activitatea de Coafura, Intretinere Corporala si de Infrumusetare.