Muncitori/Tehnicieni/Necalificati – amenajari interioare spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare si realizeaza finisaje, renovari, tencuieli interioare, zugraveli, placari gresie, faianta, parchet, montaj mobilier, rafturi, sigle luminoase etc.

CERINTE

Experienta in domeniu si pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
Traininguri oferite de firma pentru cei fara experienta;
Persoane orientate spre rezultate si dezvoltare profesionala.
Abilitati tehnice;
Disponibilitate la deplasari in tara si ocazional in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta;
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionsit- clienti internationali.

Detalii: 0737 163 162
cv-urile la: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.