Muncitori santiere navale ( sudori, lacatusi ,tubulatori,electricieni ) - constructii noi de nave Japonia

SC PETROSERV SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. PETROSERV S.A. cu sediul in Constanta, Incinta Port, Dana 34, este o companie cu capital integral privat,avand un numar de aproximativ 180 de angajati.
Obiectul de activitate : reparatia capitala a platformelor de foraj si a navelor de transport maritim.

Descrierea postului:

Petroserv SA Constanta angajeaza : sudori, lacatusi ,tubulatori,electricieni - cu experienta si lucru in santierele navale pt lucru in Japonia in echipe specializate.
Program de lucru 10 ore/ zi in santier naval, 6 zile pe saptamana.
Mediu de lucru modern si dinamic.
Se pune accent pe profesionalism, calitate si seriozitate in munca.

CERINTE

Specificatiile postului:

- Posesori Autorizatie
- Calificare de specialitate
- Cunostinte si experienta santier naval de minim 3-5 ani in constructii/reparatii nave
- Engleza la nivel mediu conversational si tehnic (terminologie de specialitate)
- Capabili sa citesca desenele tehnice si sa le execute

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Pachet salarial + beneficii foarte atractiv
Transport dus/intors si cazare asigurata de companie
Toate cheltuielile cu viza + asigurari medicale si de lucru suportate de companie
Detalii complete se vor discuta in cadrul interviului.

Puteti aplica si direct pe office@petroserv.ro, relatii la tel. 0723 304 110