Muncitori policalificati amenajari interioare (spatii comerciale, clienti internationali)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de amenajare spatii comericiale si cladiri de birouri in Bucuresti, tara si in afara tarii.
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Experienţă în domeniul amenajarilor interioare (zugravit, montaj gresie, faianta, pardoseli, rafturi, mobilier etc);
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara si ocazional in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (parte fixa+ ore suplimentare);
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionsit- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate, pentru lucrarile din tara.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.