Muncitori necalificati – zona Obor in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie importanta din domeniul publicitatii, suntem in cautarea a 6 muncitori necalificati, cu sau fara experienta.

Te vei ocupa de:

- incarcarea/ descarcarea marfurilor;
- pregatirea si ambalarea produselor in cutii;
- manipularea marfurilor in depozit si in sectia de productie;
- pastrarea curateniei la locul de munca.

CERINTE

Se cere:

- seriozitate;
- conditie fizica buna;
- rapiditate si indemanare;

BENEFICII OFERITE

- salarizare bruta de 1 950 RON/ luna;
- tichete de masa oferite pe fiecare zi lucrata;
- sporuri de noapte;
- contract de munca pe perioada determinata, cu posibilitate de prelungire;
- program de lucru in ture.

Telefon: 021 311 05 85
E-mail: bucuresti@capital-jobs.ro

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things