Muncitori necalificati/ Ambalatori, Militari Km13

Gel Groupe

Job expirat

RESPONSABILITATI

GEL LOGISTIC STAFFING, companie ce isi desfasoara activitatea in domeniul logistic angajeaza pentru depozitele din zona de vest din parcul logistic de la km 13, Autostrada Bucuresti-Piesti 4 muncitori necalificati /manipulanti marfa /preparatori comanda /pickeri

CERINTE

- In cadrul unei platforme logistice sau depozit, participa la toate activitatile de pregatire si expediere a comenzilor
- Scaneaza pachetele pe palet cu ajutorul unui scaner si pregateste documentele aferente (bonuri de expeditie etc.)

Pentru o buna derulare a activitatii, preparatorul de comanda trebuie sa fie o persoana autonoma, capabila sa ia decizii, sa organizeze si sa planifice activitati.

Cerinte :

- Spirit de initiativa, seriozitate
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Respectarea indicatiilor primite

BENEFICII OFERITE

- transport GRATUIT din oras (Metrou Pacii) si localitati din judetele Arges, Dambovita, Giurgiu, Teleorman (7 trasee)
- pachet salarial fix + BONUS de performanta
- bonuri de masa
- contract de munca legal
- formare la locul de munca

Daca va vedeti lucrand in domeniul logistic (persoanele fara experienta sunt binevenite), nu ezitati sa ne contactati.

Va asteptam in echipa noastra !

DESCRIEREA FIRMEI

gelgroupe.fr