Muncitori depozit, ambalatori, pickeri, manipulanti-Dragomiresti

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu experienta sau fara, te asteptam in cadrul echipei noastre. Leader mondial pe piata bauturilor racoritoare, ne marim echipa cu inca 8 colegi in perioada urmatoare !

CERINTE

- Capacitatea de a scrie si socoti
- 8 clase primare absolvite
- Persoane responsabile, ordonate, atente la detalii
- Persoane fara antecedente penale sau probleme de sanatate majore

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + prima de productivitate (bonus ce poate sa ajunga la 500 ron /luna)

- Bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata
- Contract de munca legal

-Prima de vacanta 900 ron/an

-Formare la locul de munca

-Echipament de protectie nou

-Transport gratuit din Bucuresti (Berceni-Metrou Pacii Militari-Depozit)

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.