Muncitori Calificati- Montatori Mobilier - spatii comerciale/birouri

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare, ofera solutii si servicii complete de inalta calitate in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri.

Compania are in portofoliu cei mai puternici jucatori din RETAIL si nu numai.

Lucrarile sunt realizate in Bucuresti si in afara tarii.

Acceptam candidati din Bucuresti si zona limitrofa.

Responsabilitati:

Participa la lucrari de amenajare spatii comericiale si cladiri de birouri in Bucuresti dar si in tara (ocazional si in afara tarii);
Executa lucrarile de tamplarie si montaj conform normelor si regulilor impuse de Client;
Se incadreaza in termenele de livrare.

CERINTE

Experienţă în domeniul tamplariei, montare mobilier, accesorii;
Calificare ca tamplar- reprezinta avantaj;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Limba engleză constituie un avantaj (cunoasterea altor limbi reprezinta un plus);
Disponibilitate la deplasari frecvente si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din parte fixa+ bonusuri/prime etc;
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate, pentru deplasari.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.