Muncitori Calificati : Lacatus Mecanic, Electrician, Sudor, Instalator Faiantar-Rigipsar-Zugrav,Fierar betonist,dulgher,Conducator si mecanic de utilaj-buldoexcavator

AIS PRODIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se angajeaza urmatoarele posturi :
1. Electrician autorizat ANRE(joasa ,medie tensiune,frigotehnie) de preferat cunostinte practice solide atat pe electrica cat si pe curenti slabi -1 post
2. Zugravi -2 posturi
3. Conducator si mecanic de utilaj-buldoexcavator - 1 post
4. Zidar - 1 post
5. Fierar betonist - 1 post
6. Dulgher - 1 post
Angajarea se face pentru a se efectua :
1. lucrarile din planul de investitii al companiei
2. lucrarile necesare de reparatie, mentenanta obiectivelor de lucru existente, si pentru executarea lucrarilor de dezvoltare la obiectivele existente:
- amenajari interioare
- finisari interioare
- intalatii sanitare
- glafuri
- tavan casetat
- placari si izolatii exterioare
- lucrari specifice de structura si fundatie
In perioada in care nu exista front de lucru pentru activitatea de constructii personalul incadrat se va alatura activirtatii de productie + mentenanta obiectie cladiri.

CERINTE

Se solicita experienta si buna stapanire a profesiei pentru care trimite CV

BENEFICII OFERITE

Oferta va fi discutata la momentul sutinerii interviului.

AIS GRUP-AIS PRODIMPEX este o companie medical farmaceutica infiintata in anul 1991 ce reuneste un grup de firme ce activeaza in domeniu medical farmaceutic.
Obiectul de activitate al grupului de firme il reprezinta productia substante chimice ce intra in necesarul companiilor producatoare de medicamente.Un alt obiect de activitate il reprezinta distributia de medicamente in retelele de farmacii deja existente si vanzarea directa de medicamente in farmaciile proprii.Firma Ais ofera din 2004 prin compania sa AIS CLINIC servicii si analize medicale complete in : Endocrinologie,Hematologie,Oncologie,Oftalmologie,ORL,Neurologie,Obstretico-ginecologie,Pediatrie,Urologie,Medicina Interna,Ortopedia,Deramato-Venerologie,Psihiatrie,Boli nutritie si Diabet zaharat,Gastroentorologie,Cardiologie,Reumatologie,Balneofizioterapie,Medicina muncii,Medicina de familie