Muncitori Calificati- Amenajari interioare spatii comerciale si birouri

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare (finisaje, renovari, tencuieli interioare, zugraveli, placari pereti si plafoane gips-carton (rigips), placari gresie si faianta, parchet, izolatii fonice si termice, montat mobilier, usi, servicii de design etc.).
Ofera solutii si servicii complete de inalta calitate in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri. Compania are in portofoliu cei mai puternici jucatori din RETAIL si nu numai.
Lucrarile sunt realizate in Bucuresti si in afara tarii.

Responsabilitati:
Participa la lucrari de amenajare spatii comericiale si cladiri de birouri in tara si in afara tarii;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client;
Se incadreaza in termenele de livrare.

CERINTE

Experienţă în domeniul amenajarilor interioare;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Limba engleză constituie un avantaj (cunoasterea altor limbi reprezinta un plus);
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara si in afara tarii;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (parte fixa+ bonusuri la lucrari etc);
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionsit- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate, pentru deplasari.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.