muncitor productie publicitara

RAI MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

productie si design publicitar , semnalizare indoor outdoor, decorari auto, decorari vitrine, amenajari standuri expozitionale, magazine, POSM, confectii metalice, copertine, materiale personalizate, printuri de mari dimensiuni

CERINTE

- experienta in domeniul productiei publicitare min. 1 an
- cunostinte colantari auto, vitrine, decorari showroom-uri, magazine
- Realizare / montare casete luminoase, litere volumetrice, panouri, confectii metalice, totemuri, sisteme de expunere si afisaj, standuri expozitionale, copertine..etc
- Prelucrarea materialelor diverse specifice domeniului prin indoire, debitare, vopsire, sudura pentru proiectele de productie publicitara in care este implicat.
- Montare folie de securitate / solara
- Finisare tipar digital (biguire, capsare, perforare, taiere
- experienta in meserii ca; lacatus-montator, sudor, electrician, decorator,
- permis categ. B prezinta avantaj
- disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara

- Finisare tipar digital (biguire, capsare, perforare, taiere, etc)

BENEFICII OFERITE

salariu motivant si bonusuri in fuctie de performante
colectiv tinar si mediu de lucru placut