Muncitor productie

INTERIM PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea operatiilor de montaj pentru componente electronice, piese si subansamble mecanice specifice aparaturii electronice;
- Respectarea instructiunilor de lucru, control strict de calitate, flexibilitate de lucru pentru diferite operatii si produse;

CERINTE

- Absolvent al liceului de profil tehnic: Electronic, Electrotehnic, Electromecanic, Mecanic;
- Experienta anterioara de lucru in productie constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru program de lucru in doua si trei schimburi si pentru ore suplimentare.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional cu conditii climatice si de curatenie deosebite;
- Tichete de masa;
- Spor de noapte si plata orelor suplimentare.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si de leasing de personal
www.interimplus.ro

Clientul nostru este o societate specializata in proiectarea si productia de produse, furnizarea de servicii si implementarea de proiecte integrate majore in tehnologia informatiei in patru domenii principale: telecomunicatii, financiar-bancar, aparare si guvernamental, care isi are sediul in zona Pipera.