Muncitor Productie

AGENT TRADE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea operatiilor de montaj aparatura diversa, in posturi de lucru individuale si/sau in banda

CERINTE

Absolvent liceu cu profil Tehnic (electromecanica, mecanica, electrotehnica, electric)/Scoala de arte si meserii
Minim 6 luni experienta in domeniu - avantaj
Indemanare pentru executarea operatiilor de montaj manual
Vedere buna

BENEFICII OFERITE

Transport asigurat de la si catre firma
Tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

AGENT TRADE SRL

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:

1) Importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Metabo ( distribuitor exclusiv Romania) si alte echipamente industriale (pompe, compresoare, echipamente agricole, motopompe) marcile: Abac, Tecla, Pentax, Kraenzle, Bertolini, Batmatic, Lae, Daishin, Grillo, Comet etc.

2)Unitate de productie si montaj, compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer) ,generatoare de curent si sudura, echipamente pentru constructii, motopompe, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.