TAMPLAR UNIVERSAL pentru o fabrica de mobila

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU SE PERCEP COMISIOANE!

Fabrica de mobila din Bucuresti angajeaza URGENT muncitori calificati sau necalificati in domeniul productiei de mobila.

RESPONSABILITATI:

- Productie si asamblare mobilier;
- Transport si montaj la domiciliul clientului;
- Asigurarea unui montaj corect din punct de vedere estetic si calitativ;
- Efectuarea masuratorilor atunci cand este cazul;
- Executarea finisajelor, slefuirea mobilei, chituire;
- Manipularea instrumentelor.

CERINTE

- Cunostinte de utilizare a instrumentelor de lucru;
- Experienta in productia de mobila;
- Executia finisajelor, slefuire, chituire, asamblare, montaj, manipularea instrumentelor de lucru;
- Dorinta de munca;
- Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII OFERITE:

Se discuta la interviu.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.