Muncitor necalificat/LEGATOR tipografie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Va fi instruit la locul de munca in vederea realizarii de operațiuni diverse de legătorie manuala: aplicare BDA (banda dublu adeziv), formare mape, plicuri, inserare de diverse materiale promotionale, etc
 Va fi instruit la locul de munca in vederea utilizarii de accesorii/masini pentru: lipire, legare, intercalare, finisare, perforare etc.
 Executa lucrări de asamblare, ambalare/impachetare a produselor tipografice pentru livrare

CERINTE

Profilul candidatului:
 Atentie la detalii
 Indemanare (dexteritate)
 Capabil de a duce la bun sfarsit actiunile sale
 Capabil de a intelege si respecta instructiunile de lucru
 Capabil sa lucreze intr-un mediu dinamic (disponibil pentru program de lucru in schimburi)

 Studii medii
 Experienta minima de 6 luni reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

 Iti oferim un salariu atractiv, intre 1500 lei-1700 lei
 Tichete de masa
 Celebram loialitatea salariatilor nostri prin petreceri speciale:
• 1 Iunie - Ziua Copilului
• Sarbatoarea Toamnei
• Petrecerea Craciunului