Muncitor Necalificat Constructii

Sc. Alexcor Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncitorul necalificat executa lucrari simple cum sunt: saparea, ridicarea, incarcarea, descarcarea si transportarea materialelor, curatirea santierelor abandonate, extragerea argilei, pietrisului pe santierele de lucrari publice, inlaturarea structurilor de metal si de lemn, inlaturarea diferitelor obstacole, transportul prin purtare directa sau mecanica a materialelor de constructii, amenajari pentru scurgerea apelor, saparea pamantului in spatii intinse sau in spatii limitate, canale, fundatii, nivelarea terenurilor si platformelor.

CERINTE

Disponibilitate imediata

BENEFICII OFERITE

SC ALEXCOR TRADING SRL SRL este o societate de prestigiu pe piata constructiilor din Romania, specializata pe constructia de drumuri, poduri, retele edilitare, (apa-canal, instalatii gaze, electrice), constructii civile si industriale

SC ALEXCOR TRADING SRL. firma infiintata in anul 2006,cu domeniul de activitate in constructii cladiri si asfaltare drumuri.