Muncitor fabrica de mobila - Tamplar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica de mobila cu export in Uniunea Europeana angajeaza urgent muncitori calificati sau necalificati in domeniul productiei de mobila.
Fabrica se afla in Bucuresti.

Responsabilitati:

- productie si asamblare mobilier
- transport si montaj la domiciliul clientului
- asigurarea unui montaj corect din punct de vedere estetic si calitativ
- efectuarea masuratorilor atunci cand este cazul
- executarea finisajelor, slefuirea mobilei, kituire
- manipularea instrumentelor

CERINTE

- cunostinte de utilizare a instrumentelor de lucru
- experienta in productia de mobila
- executia finisajelor, slefuire, kituire, asamblare, montaj, manipularea instrumentelor de lucru
- dorinta de munca
- seriozitate, indemanare
- cunostinte de calculator prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva
Contract de munca
Echipa performanta
Mediu de lucru placut
Productie la standarde europene
Fabrica dotata cu echipamente performante

Persoanele interesate sa sune la nr. 0786284402 (Dl.Toma) pentru a stabili ziua probei.