Multilingual Opportunity in Bucharest

Love Work Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, General Motors un nume de rezonanță în industria automobilelor, este nou-la-piață a produsului, care își propune să schimbe fața a auto industrie.
Ei caută o echipă de luminoase și divers persoane fizice la locul de muncă într-un brand nou centru de contact cu sediul în București, care oferă o gamă largă de sprijin pentru utilizatorii din întreaga Europă.

CERINTE

Furnizarea de servicii pentru clienți de primă clasă prin telefon către clienți în toată Europa.Lucrul intr-un mediu rapid-paced, dinamic.

Fluență in limba engleza plus o limba europeana (3420 ron net) sau engleza plus două limbi europene,(4498 ron net) la o afacere in nivel de expert, exclude limba romana.

Capacitatea de a păstra calmul în situații de mare presurizate.

Experiența de lucru într-un mediu de răspuns de urgență(Dezirabilă, dar nu este obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

Angajatorul ofera un salariu competitiv (3420 RON sau 4498 RON net plus tichete de masa ) și o relocare la pachet pentru candidat potrivit.

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment company