Grafician Productie Video (Motion Graphics Designer)

VFX Creative Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vei prelua si executa cererile de la coordonatorul de productie
- Vei edita materiale video pentru evenimente corporate, videoclipuri, spoturi publicitare, doodle video etc.
- Vei realiza grafica pentru mediul online
Toate acestea cu ajutorul unei bune viziuni artistice, imbinate cu eficienta tehnica.

CERINTE

Esti cel/cea pe care il/o cautam, daca stapanesti bine Adobe After Effects, Illustrator, Premiere si Photoshop.

Esti colegul ideal, daca ai si cunostinte de Cinema 4D sau 3DMax.

Altfel:
Esti o persoana organizata, cu un bun management al timpului.
Poti lucra atat repede, cat si eficient, atunci cand este necesar.

BENEFICII OFERITE

Preferam lucrul cu PFA sau firme, dar suntem deschisi si altor tipuri de colaborare.
Remuneratia este atractiva, in functie de experienta si de munca depusa.
Vei face parte dintr-o echipa tanara de profesionisti din Romania si vei lucra atat pe proiecte nationale, cat si internationale.

Asteptam CV-ul tau, impreuna cu portofoliul, la contact@onscreen.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Studio de productie si post productie video