MONTATORI MOBILA IN BUCURESTI SI CONSTANTA

ROVERE MOBILI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montaj produse mobilier de lux;
Relationare cu clientii;
Deplasari la clienti;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Conditii excelente de lucru, conform standardelor occidentale;
Salariu motivant in functie de experienta si rezultate.
Program de lucru: L-V 09:00-18:00

CERINTE

Persoana serioasa si loiala;
Experienta in domeniu obligatorie;
Permis categoria B constituie avantaj;
Spirit de munca in echipa.

BENEFICII OFERITE

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia.

Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane.
Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita.
Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.it