Montator - Tamplar Mobila la comanda Bucuresti

Regal Class Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-montaj produse mobilier acasa la clienti si in showroom;
-spirit de lucru in echipa de montaj mobilier;
-livrarea si montajul produselor catre clienti;
-are gestiunea produselor transportate si este responsabil la beneficiar;
-relationeaza cu clientii si raporteaza nemultumirile acestora;
-disponibilitate la program prelungit
-rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta)
-pachet salarial motivant
-mediu de lucru tanar is dinamic.

Pachet salarial atractiv.
Contract de munca - perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist

CERINTE

- studii medii (liceu)
- capacitate de intelegere a desenelor(proiectelor de executie)
- experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda minim 3 ani, montare mobilier, productie, accesorii;
- disponibilitate program prelungit
- disponibilitate deplasari in afara localitatii
- Persoana serioasa, cu initiativa, organizata;
- Seriozitate si devotament;
- Comunicare si colaborare in echipa;
- Indemanare in utilizarea echipamentului necesar;
- Implementare solutii in functie de situatie;
- Executare modificari acasa la client daca este cazul.
- Asigurarea si verificarea documentatiei specifice la realizarea unui montaj;
- Asigurarea unui montaj de calitate conform specificatiilor produsului;
- Se incadreaza in termenele de livrare;

DESCRIEREA FIRMEI

Producator de mobila la comanda