Montator sticla cu experienta

Opricristal Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizare si montaj la cheie a unor produse complexe ce contin sticla securizata
- Realizarea de placari cu sticla colorata sau oglinda
- Montaj sisteme de balustrada cu sticla, usi sticla, cabine de dus, compartimentari sticla

CERINTE

- Muncitor calificat montaj sticla si articole din sticla
- Disciplinat, responsabil, organizat
- Foarte indemanatic
- Simt practic
- Candidatul trebuie sa detina in mod obligatoriu permis categoria B
- Bun cunoscator al orasului Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonusuri in functie de performante.
Nu se lucreaza in weekend.
Ore suplimentare platite!

OPRICRISTAL are ca obiect principal de activitate prelucrarea geamurilor și a oglinzilor.Producem o gamă bogată de produse: uși din sticlă securizată, cabine de duș, balustrade din sticlă, trepte din sticlă, geam sablat personalizat, pereți desparțitori, vitrine magazin, oglinzi decorative, placări cu sticla colorată, placări cu oglindă, pardoseli din sticlă și nu în cele din urmă acvarii.