Dulgher montator prefabricate pe structura de lemn

Euro Group Instal

Job expirat

RESPONSABILITATI

EGI este montator specializat de profile (ferme) si case din prefabricate pe structura de lemn. Toate elementele prefabricate sunt realizate in fabrică, apoi sunt inpachetate si transportate catre beneficiar pentru a fi montate pe fundaţia portanta deja executata.
Datorita tehnologiei din prefabricate folosite la montarea unei casei cu o suprafata de pana la 200 mp, durata de montaj a acesteia in ”varianta SEMIFINISATA” este de 18-30 zile lucratoare, in functie de complexitate.
Datorita faptului ca acest tip de casa prefabricata se poate monta in orice anotimp si la orice temperaturi, fluxul de activitate este permanent iar bunul mers a constructiei nefiind afectat de conditiile meteo.

CERINTE

Experienta in dulgherie si montaj profile (ferme) si prefabricate pe structura de lemn,
Experienta de lucru la inaltime.
Seriozitate maxima.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa, Prime de sarbatori.

EURO GROUP INSTAL COM SRL a luat fiinta in anul 2003, este firma cu capital integral privat romanesc cu doua ramuri de activitati: Transporturi si Constructii.