Montator Mobilier - spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montatori Mobilier - spatii comerciale

Compania executa lucrari de calitate in domeniul tamplariei si pe zona amenajarilor interioare, pentru clienti internationali din RETAIL.

Responsabilitati:
Participa la lucrari de amenajare spatii comericiale si cladiri de birouri in Bucuresti dar si in tara
(ocazional si in afara tarii);
Executa lucrarile de montaj/asamblare mobilier conform normelor si regulilor impuse de Client;
Se incadreaza in termenele de livrare.

CERINTE

Experienţă pe o pozitie similara: montator mobilier, accesorii;
Carnet auto ctg. B- avantaj,
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Orientare catre client;
Disponibilitate la deplasari frecvente si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (format din parte fixa+ prime, ore suplimentare platite);
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate, pentru deplasari.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.