Montator fatade ventilate - cele mai bune locuri de munca in constructii

MKS Fatade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania MKS Fatade isi extinde echipa !

Angajam LEGAL personal calificat, dar si tineri - pe perioada nedeterminata pentru lucrari deja contractate atat in tara, cat si peste hotare.

- 60 de montatori - pereti cortina si fatade ventilate -

- 10 montatori tamplarie PVC

- 2 sudori

- 6 lacatusi mecanici

- 4 rigipsari

- 6 muncitori necalificati

- 2 ingineri

Esti potrivit pentru noi daca
- esti dispus sa lucrezi la inaltime (utilizand schele, nacele, lifturi s.a. )
- ai o atitudine cooperanta si lucrezi bine in echipa
- esti dispus sa inveti sa lucrezi cu unelte de generatie noua
- ai o buna capacitate de invatare si de adaptare la schimbari

CERINTE

Constituie avantaj
- daca ai lucrat in domeniu
- experienta minima in constructii

Tinerii vor beneficia de cursuri de specializare si indrumator in primele luni.

Persoanele din provincie vor beneficia de cazare in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Poti aplica pana in data de 25.04.2015 trimitand CV-ul tau la adresa cariera@mksfatade.ro sau apeland 0721 532 712 pentru a stabili detaliile interviului (la noi toti colegii lucreaza va incurajam sa sunati dupa ora 17 de luni pana vineri sau sambata intre 9 si 14)

Datorita expertizei in anul 2015 am fost prezenti in peste 15 santiere din Bucuresti (Mega Mall, Bucharest ONE, Cortina Residence, Hermes, Electronica Business Park, Metropol, AFI Park 5).
Am pastrat acest trend ascendent, ajungand ca in 2016 sa fim peste 80 de profesionisti in domeniul montarii de fatade ventilate si pereti cortina.
Rezultatele noastre recomandandu-ne in afara granitelor Romaniei, am fost solicitati pentru a executa lucrari similare in tari precum Franta, Belgia, Israel si Marea Britanie, in urma unei evaluari amanuntite a portofoliului, cat si a personalului.
Obiectivul pentru 2016-2017 este sa avem peste 140 de colegi, 40% din activitate fiind sustinuta de proiectele din afara Romaniei.