Monitor Eficacitate Operationala

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se implica activ in realizarea proiectelor la nivel de magazine
Formeaza managerii de raion si echipele de lucratori comerciali pentru insusirea principiilor de eficacitate operationala
Anima echipele si asigura implementarea etapelor de proiect respectand termenele stabilite
Gestioneaza discrepantele sau abaterile de la planul initial, propune solutii
Efectueaza deplasarile cu masina de serviciu

CERINTE

Studii superioare absolvite (economice /tehnice de preferat)
3-5 ani experienta ca manager de proiect (in orice domeniu) sau implicarea in diverse proiecte
Cunostinte avansate Microsoft Office
Cunostinte avansate de limba engleza (conditie obligatorie)
Gandire startegica, leadership, orientare spre dezvoltarea oamenilor, experienta in gestiunea complexitatii,comunicare eficienta, integritate, calitati pedagogice, proactivitate
Permis de conducere cat. B (conditie obligatorie)
Disponibilitate pentru calatorii in tara ,70% din timpul de lucru (conditie obligatorie)

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv de beneficii
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic si motivant

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.