Modelier produse textile

SC TEX ACCES MCV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Experienta minim 1 an in domeniu
•Atentie la detalii
•Sa fie o persoana dornica sa invete
•Sa fie o persoana responsabila si serioasa
•Sa aiba notiuni elementare de croit
•Sa stie sa asambleze produsul finit conform tiparului
•Sa fie o persoana dedicata confectiilor de calitate

CERINTE

•Modelier confectioner cu experienta executie produse textile
•Transpunerea unei schite de designer intr un produs prototip
•Proiectarea produselor pentru fabricatie
•Pregatirea desenelor si a specificatiilor produselor pentru productia de serie.
•Urmarirea corecta a documentatiei tehnice (produsul etalon, fisa tehnica a produsului)
•Utilizarea masinilor de cusut industrial (liniara, triplock, butoniera)
•Realizarea produsului cap coada

BENEFICII OFERITE

•Contract de muncă;
•Salariu atractiv;
•Tichete de masa
•Program de lucru de luni-vineri între orele 08:00-16:30
•Pauza de masa 30 minute

•Mediu de lucru placut

SC.TEX ACCES MCV.SRL - Producem articole textile la un nivel inalt calitativ. Atelierul de productie se afla in Sectorul 5, in incinta Business Park-ului Electromagnetica.