Angajam tehnician intretinere si service echipamente climatizare

SC MILENIUM CLIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evaluarea starii generale a instalatiilor
- Diagnoza si propunerea de solutii de remediere si/sau imbunatatire a functionarii
- Executarea operatiunilor de intretinere si service pentru echipamentele de climatizare
- Intocmirea documentatiei corespunzatoare lucrarilor efectuate

CERINTE

- Experienta in montajul, punerea in functiune si exploatarea instalatiilor frigorifice
- Cunoasterea gamei de instalatii de climatizare – tip split, VRV, agregate preparare apa racita (chiller-e), centrale de ventilatie
- Calificarea in domeniu – frigotehnie si/sau automatizari constituie un avantaj
- Cunostinte minime operare PC
- Persoana organizata, cu spirit de echipa
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Sistem de bonus-uri in functie de performanta

Societate romaneasca, cu capital integral privat, cu experienta in proiectarea, executia si intretinerea sistemelor integrate pentru centrale termice si instalatii de incalzire, instalatii deventilare - climatizare,accesorii de montaj pentru instalatii.