Mid-level software developer .NET

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software prin utilizarea umatoarelor tehnologii: .NET; C++; JAVA

CERINTE

- Disponibilitate mare de a invata lucruri noi- DISPONIBILITATE PENTRU A LUCRA PE DIFERITE PLATFORME SI LIMBAJE DE PROGRAMARE
- Capacitate de comunicare, de lucru in echipa
- Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale

- Cunostinte nivel mediu in .NET / sau C++ / sau Java / sau alt limbaj de programare de nivel inalt
- Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date, OOP

BENEFICII OFERITE

Program de lucru flexibil- Exista posibilitatea de a plasa orele de lucru conform unui orar complex.
- Biroul este deschis L-V 9-21, respectiv S 9-14
- Exista si varianta de norma part-time (30 ore/saptamana)

a) Posibilitatea de a obtine anumite prime:

* 6 prime de prezenta (o suma de bani plus o zi libera)
* 2 prime de performanta (o suma de bani plus o zi libera)
* 2 prime de autodepasire (o suma de bani plus o zi libera)

b) Abonament de sanatate- MedLife

c) Posibilitatea de a obtine abonament cu cost redus la sala de fitness (lantul WorldClass)

d) Prima de Craciun

e) Traininguri interne, pe diverse tehnologii

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!