Meseriasi Policalificati - reamenajari Hipermarketuri si cladiri de birouri

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de reamenajari pentru spatii comericiale si cladiri de birouri in tara si in afara tarii;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de client.

CERINTE

Experienţa in domeniul amenajarilor interioare (in special montaj mobila, rafturi, semnalistica, echipamente de casa, montaj gresie, faianta, accesorii, zugraveli etc);
Persoana serioasa, cu iniţiativa, organizata;
Sa stie sa lucreze cu scule de mana (rotopercutorul, flexul, surubelnita cu acumulatori, fierastraul pendular, circular de mana etc), sa inteleaga un plan cu cote:
Limba engleza constituie un avantaj;
Disponibilitate la deplasari in tara, in afara tarii si ocazional, sa lucreze tura de noapte.

BENEFICII OFERITE

Salariu raportat la experienta (pachet salarial variabil 1700-2000 lei net);
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist, clienti internationali;
Transport, cazare si diurna- asigurate in deplasare.

Detalii: 0737 163 162
Email: cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.