Merchandiser BRASOV

Mandy Foods International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele MANDY FOODS in magazine
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- completeaza out-of la stocul de raft;
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- negociaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- raspunde de buna derulare a activitatii promoter-ilor
- se asigura de semnalizarea optima a produselor: prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin
- verifica aranjarea produselor in raft cu eticheta la vedere (cu eticheta catre client), in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct.
- verifica zilnic stocul de produs finit
NE PUTETI CONTACTA LA NR TEL: 0743 003 738 / 0740 297 524

CERINTE

CERINTE
- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- creativitate si spirit de initiativa
- adaptabilitate
- realizarea obiectivelor
- capabil sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

- salariul fix
- se ofera bonus
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

www.mandyfoods.ro