MENTENANTA SITE-URI WEB

C&C MEDIS VISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si mentenanta site-uri ( ipromotionale.ro / fabricadetextile.ro / cclabcoats.com ) ;
* Realizarea graficii pentru newsletters ;
* Optimizare SEO

CERINTE

* Student in cadrul unei facultati de profil
* Cunostinte solide HTML , CSS , SEO
* Cunostinte solide limba engleza obligatoriu
* Cunostinte operare Corel Draw, Adobe Photoshop

BENEFICII OFERITE

Program flexibil ( 5 h/zi care pot fi stabilite de comun acord)
* Carte de munca
* Salariul se stabileste in urma interviului

S.C. C&C Medis Vision S.R.L., o societate cu capital integral privat romanesc.

Obiectul nostru principal de activitate este productia de halate medicale si echipamente de lucru destinate mediului sanitar si industrial. Produsele nostre urmaresc indeplinirea a trei coordonate principale:

Calitate
Confort
Creativitate
In ultimii 10 ani am reusit sa ne impunem pe piata propria marca de produse sub numele FABRICA DE TEXTILE , acest brand devenind el insusi garantul calitatii produselor noastre.