Asistent Manager- cabinet de avocatura, 2000-2500 lei + CIM.

Jobs & HR Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet de avocatura din sectorul 2 angajeaza asistenta. Programul de lucru va fi in 3 ture, de la ora 8:00-17:00 ;de la 12:30-20:30 si de la 9:30-18:30 ( back-up receptie) cu 1 ora pauza de masa.
Responsabilitati: Preluare apeluri telefonice, mesaje, redirectionarea acestora si realizarea de legaturi telefonice;
Redactare, fotocopiere, scanare, pregatire documente;
Inregistrare corespondenta, pregatire plicuri pentru expediere prin serviciul postal sau curierat;
Realizarea rezervarilor pentru calatorie si cazare;
Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
Preluarea, inregistrarea, distribuirea, indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati.
Angajarea este imediata, pe termen lung.

Contact: 0721796468 , 0213135959, 0726334403.