Menajere

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza pentru un important lant hotelier din Bucuresti 10 menajere.

Responsabilitati:

- Verifica starea de curatenie a camerelor de hotel;

- Efectueaza pentru numarul de camere repartizate, incluzand camerele de baie, atat operatia de curatare respectand standardele hotelului cat si operatia de completare a articolelor hoteliere consumate;

- Realizeaza curatarea zonelor din spatiului public ce ii sunt reparizate de catre Supraveghetorul Departamentului Curatenie;

- Verifica starea camerelor si mini-barul inainte de check-out.

Program: 8 ore + 1 ora pauza, de luni pana duminica, doua zile libere pe saptamana.

CERINTE

- Experienta in domeniu constituie un avantaj
- Seriozitate si atentie la detalii
- Amabilitate si empatie
- Engleza, nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un salariu atractiv. Se asigura training.
- Pe durata activitatii, se ofera uniforma precum si intretinerea acesteia.
- Se ofera masa de pranz.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”