Menajera, zona Pta Romana

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam menajera cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Pta Romana. Programul de 6 sau 8 ore, 3 zile pe saptm (luni,miercuri,vineri), incepand cu ora 7:00. Salariul 1300 lei. Atributii: pregatit copii familiei pentru gradinita si supravegheat copii cand acestia sunt raciti sau nu merg la gradinita, menajul casei.

CERINTE

Menajera cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Pta Romana. Programul de 6 sau 8 ore, 3 zile pe saptm (luni,miercuri,vineri), incepand cu ora 7:00. Salariul 1300 lei. Atributii: pregatit copii familiei pentru gradinita si supravegheat copii cand acestia sunt raciti sau nu merg la gradinita, menajul casei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.