Menajera zona Dragomiresti Deal, 1500 lei + CIM.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam menajera cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Dragomiresti Deal. Program : 8 ore pe zi, L-Vi ( 3 zile la casa si 2 zile la birourile familiei). Salariul: 1500 lei + CIM. Atributii: curatenie, calcat, gatit si uneori supravegheat copilul fam. in varsta de 3 ani. La birouri: curatenie si protocol.

CERINTE

Menajera cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Dragomiresti Deal. Program : 8 ore pe zi, L-Vi ( 3 zile la casa si 2 zile la birourile familiei). Salariul: 1500 lei + CIM. Atributii: curatenie, calcat, gatit si uneori supravegheat copilul fam. in varsta de 3 ani. La birouri: curatenie si protocol.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.