MENAJERA- VILA- BUCURESTI SECTOR 1 - P+ 3

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACTIVITATI ZILNICE:

sters praful in fiecare zi
- aspirat si spalat pe jos in fiecare zi
- dezinfectat cu spirt clantele si intrerupatoarele in fiecare zi
- spalat balcoane si terase ( nr 6 ) in fiecare zi
- sters geamuri o data pe saptamana fara urme
- calcat haine si lenjerie de pat ori de cate ori este cazul
- curatare bai (nr 12) -curatare semineu si asezare lemnele in suport in fiecare zi
- utilizare masina de spalat vase
-curatare mobila de bucatarie

CERINTE

EXPERIENTA OBLIGATORIE- MIN 5 ANI EXPERIENTA CA MENAJERA IN SPATII MARI- VILE / CLADIRI BIROURI

BENEFICII OFERITE

Salariu- 2000-2500 RON IN FUNCTIE DE EXPERIENTA
PERIOADA DE PROBA- 2 ZILE- CU PLATA

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!