MENAJERA pentru CLINICA MEDICALA

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Menajere pentru sediu clinica medicala din Bucuresti, sector 1.

Program de lucru:
part-time (4-6 ore/zi) sau full time (8 ore/zi) de Luni pana Vineri

Programari interviu telefonic 0735.179.929; 021.223.23.59 de Luni pana Vineri sau trimite CV la office@profiles.ro
Ne recomanda experienta de 12 ani pe piata muncii din Romania.

CERINTE

Cerinte post: experienta reprezinta avantaj, seriozitate, persoana interesata de o colaborare pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Salariul lunar oferit: program part-time: 600 - 900 lei + tichete de masa
Salariul lunar oferit: program full-time: 1100 - 1200 lei + tichete de masa
Angajare cu contract de munca pentru perioada nedeterminata.

Profiles Recruitment reprezinta o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

CE NE RECOMANDA?

12 Ani in care activitatea desfasurata a fost ghidata de seriozitatea si profesionalismul cu care a fost tratata si solutionata fiecare cerere de angajare personal.

PROFESIONALISM – reprezentat de calitatea serviciilor oferite, de pregatirea personalului nostru, de candidatii prezentati pe lista scurta

EFICIENTA – reprezentata de promtitudinea cu care solutionam cererile primite

SIGURANTA – reprezentata de seriozitatea cu care sunt efectuate verificarile si testarile pentru fiecare candidat prezentat