Menajera interna, zona Lacul Tei, 2500 lei. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO recruteaza menajera interna, cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Lacul Tei. Se ofera cazare,masa si 2 wd libere/luna. Salariul: 2500 lei. Atributii: curatenie, calcat, gatit,luat copii familiei ( 4 si 7 ani) de la gradinita/scoala, supravegheat cand sunt acasa seara. Angajare imediata!

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.