Menajera interna care sa vorbeasca lb. germana, zona Primaverii, 3000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO recruteaza menajera interna cu experienta si recomandari pentru o vila in zona Primaverii. Se ofera 2 wd libere/luna, cazare. Salariul: 3000 lei. Atributii: curatenie, calcat,spalat, gatit, supravegheat si interactionat cu copii familiei in varsta de 8 si 11 ani. Cautam doamne care sa vorbeasca limba germana, sa fie calme, iubitoare, nefumatoare.

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.