Menajera - cladiri de birouri

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa, zilnic si conform programului de lucru stabilit, lucrari de igienizare si curatenie specifica a spatiilor comune din cadrul cladirilor de birouri ale societatii dar si a altor imobile si spatii administrate de companie;

Sarcini ale postului de munca:
 Asigura curatenia in spatiile comune ale cladirilor (holuri, receptie, scari, lifturi, etc.) si imprejurimile acesteia;
 Asigura curatenia si igienizarea periodica a diferitelor suprafete (ferestre, usi, oglinzi, suprafete lucioase etc.);
 Spala si curata zilnic grupul sanitar si asigura materialele igienico – sanitare necesare;
 Sterge praful in spatiile comune si spala balustradele;
 Spala geamurile, usile, corpurile de iluminat, intrerupatoarele si prizele din spatiile comune;
 Asigura evacuarea reziduurilor din lazile de gunoi din spatiile comune
 Asigura curatenia in spatiile de parcare acoperite si neacoperite;

Locul de munca: Bucuresti, Bld. Preciziei nr. 24 – West Gate Parc.

Program de lucru in doua schimburi (06:00-14:00/14:00-22:00), 8h/zi, Luni – Vineri.

CERINTE

Candidatul ideal este persoana cu calitati si deprinderi in meseria de ingrijitor cladiri, serioasa, punctuala, organizata, cu o integritate fizica si psihica foarte buna.

Pregatire de baza: Studii gimnaziale / scoala profesionala / liceu – dar nu reprezinta o conditie obligatorie;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + tichete de masa + abonament medical
- Contract individual de munca incheiat pe perioada nedeterminata in conformitate cu prevederile Codului Muncii (Legea 53 / 2003 republicata)

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.