Menajera Baneasa, 24 cu 24, 2000 lei + CM

SC Cleaning & Babysitting RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cleaning and Babysitting RO recruteaza menjera cu experienta pentru familie din zona Baneasa.
Cerinte:
- experienta min 2 ani la o familie (pentru menaj si calcat);
- nefumatoare;
- fara obligatii (in sensul ca se va lucra pana noaptea tarziu, L-D, o zi cu o zi);
- minim liceul, din Bucuresti sau din Baneasa.
Urgent!

CERINTE

Cerinte:
Urgent!

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 2000 lei + CM
Solicitam disponibilitate maxima si putere de munca, plus bun simt si disponibilitate pentru o colaborare pe termen lung.

Leasing de menajere, bone si asistente sociale pentru ingrijire batrani la domiciliu. Comision 0.
Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.
Firma de curatenie, abonamente de curatenie cu 1-2 sedinte/saptamana pentru apartament si firma, preturi accesibile.