Menajera, ajutor de mamica, zona Titan, 1400 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam menajera cu experienta si recomandari pentru o familie cu 2 copii( 2,5 ani si bebe 4 luni). Zona: Titan. Program:9-19 , L-Vi. Salariul 1400 lei. Atributii: curatenie cand mamica sta cu copii, supraveghere copii, pregatit mancarica pentru fetita de 2,5 ani, avut grija impreuna cu mamica de bebelusul de 4 luni.

CERINTE

Menajera cu experienta si recomandari pentru o familie cu 2 copii( 2,5 ani si bebe 4 luni). Zona: Titan. Program:9-19 , L-Vi. Salariul 1400 lei. Atributii: curatenie cand mamica sta cu copii, supraveghere copii, pregatit mancarica pentru fetita de 2,5 ani, avut grija impreuna cu mamica de bebelusul de 4 luni.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.